Coinbase Bu 3 Altcoin için Liste Müjdesi Verdi: Birisi Uçuyor!

Kripto para piyasası ileri geri gidip gelmeye devam ederken borsalar listelerine ekleme yapmayı sürdürüyor. Önde gelen kripto borsası Coinbase, sürpriz bir altcoin’i spot piyasasında listeleyeceğini duyurdu. Bu listelemeye ek olarak borsa, vadeli işlemler piyasasında da iki token ekleyeceğini açıkladı.

Coinbase PIRATE’ı listesine ekliyor: Token uçuşa geçti!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa ABD TÜFE ile toparlandıktan sonra şahin Fed’in etkisiyle düşüşe geçti. Bitcoin 70 bin doları gördükten sonra satışlarla karşılaştı ve 67 bin doların altına kaydı. İr çok altcoin de lider kripto para ile aynı kaderi paylaştı. Bu negatif atmosfere rağmen borsalar listelerine yeni eklemeler yaparak müşteri deneyimlerini genişletiyorlar. Bu bağlamda önde gelen kripto borsası Coinbase, sürpriz bir altcoin olarak PIRATE’ı listesine ekleyeceğini duyurdu. Borsa, PIRATE’ı ‘deneysel’ etiketi ile ekleyeceğini belirtti. Ayrıca Coinbase, kullanıcılara bazı uyarılar yaptı. Kripto para borsası, PIRATE listesini resmi X hesabından şu şekilde duyurdu:

Coinbase, Ethereum ağında (ERC-20 token) Pirate Nation (PIRATE) için destek ekleyecektir. Bu varlığı diğer ağlar üzerinden göndermeyin, aksi takdirde fonlarınız kaybolabilir. Bu varlık için transferler, ticaretin desteklendiği bölgelerde Coinbase ve CoinbaseExch’te mevcuttur.

Haberin ardından altcoin fiyatı güçlü artış gördü. PIRATE gün içinde gerilediği 0,142 dolar seviyesinden 0,2533 dolara fırladı. Token daha sonra irtifa kaybetse de yüksekten uçmaya devam ediyor. Yazı sırasında PIRATE, günlük bazda %67’den fazla artışla 0,2241 dolardan işlem görüyordu.

PIRATE günlük fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

BOME ve NOT, Coinbase’in vadeli işlem listesine giriyor

Borsa, BOME ve NOT’u Coinbase International Exchange’in vadeli işlemler piyasasında listeleyeceğini duyurdu. Bu duyuruyla BOME ve NOT fiyatları hafif de olsa artış gördü. Ancak bu kazançlar kısa süreli oldu. Kripto borsası, Coinbase International ve Coinbase Advanced’in Book of Meme (BOME) ve Notcoin (NOT) sürekli vadeli işlemlerini destekleyeceğini belirtti. Borsa, yeni BOME-PERP ve NOT-PERP piyasalarını 20 Haziran’da TSİ 12:30’da açacak. Bu bağlamda borsa, şu duyuruyu yaptı:

CoinbaseIntExch, Coinbase International Exchange ve Coinbase Advanced’de BOOK OF MEME ve Notcoin sürekli vadeli işlemleri için destek ekleyecektir. BOME-PERP ve NOT-PERP piyasalarımızın açılışı 20 Haziran 2024 tarihinde TSİ 12:30 da veya sonrasında başlayacaktır.

Bu kritik hamle, Coinbase’in gelecekte Coinbase International’da altcoin vadeli işlemlerini listelemek için devam eden çabalarının bir parçası olarak görülüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir