Survivor All Star’da 1 milyon TL’lik ödül oyununun kazanı belli oldu

Survivor All Star’da ilk eleme adayı Yaman Keleş, ikinci eleme adayı Hakan Hatipoğlu, Üçüncü eleme adayı Yasin Obuz, dördüncü ve son eleme adayı Sercan Yıldırım olmuştu. Acun Ilıcalı, Cuma günü gerçekleşecek düelloda kazanma yüzdelerine göre Sercan ile Hakan’ın eşleştiğini, Yasin ile de Yaman’ın eşleştiğini açıklamıştı.

ADAY ÇIKARMA SİSTEMİ DEĞİŞİYOR

Son konseyde Acun Ilıcalı takımların aday çıkarma sisteminin değişeceğini duyurmuştu. Ilıcalı şu ifadelere yer vermişti:

Birleşmeden sonra aday çıkarma sistemi değişecek. Aday çıkarma sistemi çok farklı olacak. Ben ipucunu vereyim bakalım devamını getirebilecek misiniz? İlerideki dönemde ada oylamasında kadın ya da erkek oylamaya başlayacaksınız. Yani ada oylamasında kadın ya da erkek oylamaya başlayacaksınız. Ancak kadın veya erkek karşılıklı yarışmayacak. Hadi bakalım size bir Survivor bilmecesi

1 MİLYON TL’LİK ÖDÜL OYUNU

Survivor’da Yiğit Poyraz’ın yarışmaya veda etmesinden sonra bir türlü kendine gelemeyen Mavi takım son dokunulmazlık oyununda şansızlıklarını kırmıştı. Mavi takım havayı yakalamasıyla beraber ödül oyununa da çok iyi başladı. Kırmızı takım 7-0’ın ardından kendine gelse de farkı kapatmayı başaramadı. Mavi takım 12-5’lik skorla ödülün sahibi oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir